Pożyczkodawca Super Grosz – natychmiastowe pożyczki do 15 tysięcy złotych

https://kredyt-chwilowka.pl/Super Grosz
Pożyczkodawca Super Grosz – natychmiastowe pożyczki do 15 tysięcy złotych
 • Łatwy w aplikacji
  4
 • Czas zatwierdzenia
  5
 • Brak ukrytego warunku
  4
 • Zasady odnawiania
  4
 • Jakość usług
  3
 • Obsługa klienta
  4
Informacje kontaktowe
Numer telefonu: 22 130 01 11
Harmonogram:
Pn - Pt: 09:00 – 20:00
Sb: 09:00 – 17:00

Supergrosz oferuje pozabankowe pożyczki dla pożyczkobiorców o dobrych dochodach z uczciwą historią kredytową. Chociaż kredytobiorcy z dobrą oceną kredytową zgodnie z BIK mogą kwalifikować się do osobistych pożyczek Super Grosz, potrzebujesz minimalnej oceny kredytowej powyżej, niż po prostu dobra i indywidualnego rocznego dochodu w wysokości określonej na stronie informacyjnej, aby uzyskać najlepsze stawki. Jeśli się zakwalifikujesz, będziesz mógł pożyczyć do 15000 po stawkach tak niskich, jak RRSO nawet 20%.

Proces jest szybki i przebiega całkowicie online, oferując zatwierdzenie już tego samego dnia i finansowanie albo w ten sam, albo już w kolejny dzień roboczy po zatwierdzeniu. Super Grosz pożyczka jest idealna do konsolidacji zadłużenia lub finansowania dużych wydatków. Kredytobiorcy nie mogą wykorzystywać nowych pożyczek póki nie spłacą poprzednią w tej samej instytucji.

Jaki są w supergrosz wymagania?

Jak większość poważnych instytucji finansowych, zanim udzielić pożyczki, firma ocenia zdolności kredytowe kredytobiorcy, zgodnie z bazą BIK (Biuro Informacji Kredytowej). Wiarygodność pozytywnej decyzji zależy od wielu czynników, w tym:

 • Ocena kredytowa i historia.
 • Dochód.
 • Zobowiązania dłużne.
 • Kwota pożyczki.
 • Termin spłaty.

Firma twierdzi, że po zatwierdzeniu pożyczkobiorcy finansuje około połowy swoich pożyczek w ciągu tego samego dnia lub w ciągu następnego dnia roboczego. Oczywiście, otrzymać pożyczkę w takiej firmie jest o wiele łatwiej, niż w banku, jest to wielką zaleto i właśnie przez to Super Grosz opinie polepsza się codziennie.

Jak może być wzięta pożyczka Super Grosz?

Proces pożyczania kosztów jest prosty i szybki. Wprowadź podstawowe informacje we wniosku online, w tym żądaną kwotę pożyczki, terminy spłaty, informacje osobowe i podobne szczegóły. Formularz jest bardzo prosty i intuicyjny, na pewno nie pojawi się żadnych pytań. Oto, czego będziesz potrzebować, aby ubiegać się o pożyczkę w Best Egg:

 • Kwota pożyczki.
 • Pożądane terminy (ilość rat, czyli miesięcy).
 • Dane osobowe (w tym adres i numer PESEL).
 • Dane bankowe dla weryfikacji.
 • Numer telefonu (w przypadku, gdy pożądana jest Super Grosz pożyczka na telefon)

SuperGrosz przeprowadzi następnie miękką kontrolę zdolności kredytowej, która nie wpłynie na Twoją zdolność kredytową. Cały proces powinien zająć zaledwie kilka minut, a jeśli zostaniesz zaakceptowany, na ekranie pojawią się Twoje oferty zarówno pożyczki 50-miesięcznej, jak i promocyjnej pożyczki 10-tysięcznej z RRSO mniej niż 20%. Oczywiście, nie koniecznie musisz spłacać po upłynięciu konkretnych terminów, lecz w Super Grosz wcześniejsza spłata też jest dostępna.

Pamiętaj, że SuperGrosz przeprowadzi głęboką kontrolę kredytową przed sfinalizowaniem pożyczki, więc, podobnie jak w przypadku wszystkich bankowych kredytów, może to wpłynąć na Twoją zdolność kredytową. Znajdź na stronie Super Grosz telefon kontaktowy lub skorzystaj z darmowej opcji “zadzwońcie do mnie” by dowiedzieć się o wszystkich szczegółach takiej kontroli.

Jeśli zgadzasz się na warunki pożyczki (zawsze dokładnie czytaj wszystkie informacje, dotyczące warunków kredytowania w regulaminie), będziesz musiał wprowadzić numer rozliczeniowy konta bankowego, aby SuperGrosz mógł przelać środki na Twoje konto. Możesz zostać poproszony o przesłanie dowodu tożsamości. Później w Super Grosz spłata pożyczki może się odbywać z tego samego konta, lub w jakikolwiek wygodny dla ciebie sposób.

Aby ubiegać o chwilówkę, musisz być obywatelem Polski lub stałym rezydentem i mieć co najmniej 18 lat oraz posiadać ważne konto bankowe.

Pożyczkodawca Super Grosz – natychmiastowe pożyczki do 15 tysięcy złotych
WYMAGANIA KREDYTORA
 • Musisz mieć ukończone 18 lat
 • Obywatel Polski lub stały mieszkaniec
 • Mieć regularne dochody
 • Posiadaj aktywne konto bankowe
METODY UZYSKANIA
 • Konto bankowe
 • Karta kredytowa lub debetowa
Girl
Referencje
Dawid Kubacka
4.0
Dawid Kubacka
Co się tłumaczyć: szybka i wykwalifikowana obsługa, dobre warunki i niskie procenty. Jestem od roku stałym klientem, pożyczałem już trzy razy i będę wracał w razie potrzeby (mam biznes, w którym określona kwota może być nagle potrzebna już wczoraj), bardzo zachęcam do skorzystania, jeśli pilnie potrzebujesz pieniędzy.
Agnieszka Nosowska
4.0
Agnieszka Nosowska
Ostatnio właściciel mieszkania, które wynajmuje stwierdził, że jeśli się znowu spóźnie z opłatą - mogę szukać nowe mieszkanie. A sam miesiąc temu, mimo umowy, podwyższył czynsz o 30%, wiedząc, że bardzo mi odpowiada lokalizacja i samo mieszkanie, więc się nie wyprowadzę. Na szczęście dostałam pieniądze w ten sam dzień i...
Magda Polak
4.0
Magda Polak
Szybko dają zgodę, nawet bez względu na niską zdolność kredytową. To skąd się weźmie dobra historia, jeśli wszystkie banki odmawiają. To jest właśnie kolejna zaleta MFO: możesz polepszyć swoją historię kredytową, pożyczając i spłacając takie małe pożyczki. I to z tym, że w wielu firmach pierwsza pożyczka jest gratis. Bardzo...
Michał Zakręta
4.0
Michał Zakręta
Bardzo wygodne strony, mianowicie formularze. Wypełniłem w 5 minut, przesłałem zdjęcie dowodu, już za 15 minut miałem zgodę i w ten sam dzień dostałem pieniądze. Niektóre firmy chyba nawet nie potrzebują dowodu osobistego, lecz weryfikują ubiegającego się za pomocą przelewu złotówki, jest to bardzo wygodne!
Urszula Węgrzyn
4.0
Urszula Węgrzyn
Nie czytajcie złych komentarzy, to są ludzie, którzy mieli nieprzyjemne doświadczenie w wyniku tego, że nie umieją korzystać z pożyczonych pieniędzy. Jeśli masz głowę na karku i pożyczasz z myślą o tym, że to nie są twoje pieniądze i jesteś zobowiązany je zwrócić - śmiało korzystaj, jest to bardzo przydatna...
Wiktor Gołąb
5.0
Wiktor Gołąb
Trochę zepsułem wcześniej historię kredytową (nie miałem możliwości zwrócić dług przez lockdown, restauracja w której pracowałem zamknęła się), sprawdziłem z dziesiątek MFO, w większości w ogóle nie sprawdzają BIK. Jeśli nie chcesz spędzić kilka godzin na odmowy w bankach - zachęcam do skorzystania, może to być bardzo przydatne.
Aplikuj teraz

Złożenie wniosku NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.