Pożyczkodawca Super Grosz – natychmiastowe pożyczki do 15 tysięcy złotych

https://kredyt-chwilowka.pl/Super Grosz
Pożyczkodawca Super Grosz – natychmiastowe pożyczki do 15 tysięcy złotych
 • Łatwy w aplikacji
  4
 • Czas zatwierdzenia
  5
 • Brak ukrytego warunku
  4
 • Zasady odnawiania
  4
 • Jakość usług
  3
 • Obsługa klienta
  4
Informacje kontaktowe
Numer telefonu: 22 130 01 11
Harmonogram:
Pn - Pt: 09:00 – 20:00
Sb: 09:00 – 17:00

Supergrosz oferuje pozabankowe pożyczki dla pożyczkobiorców o dobrych dochodach z uczciwą historią kredytową. Chociaż kredytobiorcy z dobrą oceną kredytową zgodnie z BIK mogą kwalifikować się do osobistych pożyczek Super Grosz, potrzebujesz minimalnej oceny kredytowej powyżej, niż po prostu dobra i indywidualnego rocznego dochodu w wysokości określonej na stronie informacyjnej, aby uzyskać najlepsze stawki. Jeśli się zakwalifikujesz, będziesz mógł pożyczyć do 15000 po stawkach tak niskich, jak RRSO nawet 20%.

Proces jest szybki i przebiega całkowicie online, oferując zatwierdzenie już tego samego dnia i finansowanie albo w ten sam, albo już w kolejny dzień roboczy po zatwierdzeniu. Super Grosz pożyczka jest idealna do konsolidacji zadłużenia lub finansowania dużych wydatków. Kredytobiorcy nie mogą wykorzystywać nowych pożyczek póki nie spłacą poprzednią w tej samej instytucji.

Jaki są w supergrosz wymagania?

Jak większość poważnych instytucji finansowych, zanim udzielić pożyczki, firma ocenia zdolności kredytowe kredytobiorcy, zgodnie z bazą BIK (Biuro Informacji Kredytowej). Wiarygodność pozytywnej decyzji zależy od wielu czynników, w tym:

 • Ocena kredytowa i historia.
 • Dochód.
 • Zobowiązania dłużne.
 • Kwota pożyczki.
 • Termin spłaty.

Firma twierdzi, że po zatwierdzeniu pożyczkobiorcy finansuje około połowy swoich pożyczek w ciągu tego samego dnia lub w ciągu następnego dnia roboczego. Oczywiście, otrzymać pożyczkę w takiej firmie jest o wiele łatwiej, niż w banku, jest to wielką zaleto i właśnie przez to Super Grosz opinie polepsza się codziennie.

Jak może być wzięta pożyczka Super Grosz?

Proces pożyczania kosztów jest prosty i szybki. Wprowadź podstawowe informacje we wniosku online, w tym żądaną kwotę pożyczki, terminy spłaty, informacje osobowe i podobne szczegóły. Formularz jest bardzo prosty i intuicyjny, na pewno nie pojawi się żadnych pytań. Oto, czego będziesz potrzebować, aby ubiegać się o pożyczkę w Best Egg:

 • Kwota pożyczki.
 • Pożądane terminy (ilość rat, czyli miesięcy).
 • Dane osobowe (w tym adres i numer PESEL).
 • Dane bankowe dla weryfikacji.
 • Numer telefonu (w przypadku, gdy pożądana jest Super Grosz pożyczka na telefon)

SuperGrosz przeprowadzi następnie miękką kontrolę zdolności kredytowej, która nie wpłynie na Twoją zdolność kredytową. Cały proces powinien zająć zaledwie kilka minut, a jeśli zostaniesz zaakceptowany, na ekranie pojawią się Twoje oferty zarówno pożyczki 50-miesięcznej, jak i promocyjnej pożyczki 10-tysięcznej z RRSO mniej niż 20%. Oczywiście, nie koniecznie musisz spłacać po upłynięciu konkretnych terminów, lecz w Super Grosz wcześniejsza spłata też jest dostępna.

Pamiętaj, że SuperGrosz przeprowadzi głęboką kontrolę kredytową przed sfinalizowaniem pożyczki, więc, podobnie jak w przypadku wszystkich bankowych kredytów, może to wpłynąć na Twoją zdolność kredytową. Znajdź na stronie Super Grosz telefon kontaktowy lub skorzystaj z darmowej opcji “zadzwońcie do mnie” by dowiedzieć się o wszystkich szczegółach takiej kontroli.

Jeśli zgadzasz się na warunki pożyczki (zawsze dokładnie czytaj wszystkie informacje, dotyczące warunków kredytowania w regulaminie), będziesz musiał wprowadzić numer rozliczeniowy konta bankowego, aby SuperGrosz mógł przelać środki na Twoje konto. Możesz zostać poproszony o przesłanie dowodu tożsamości. Później w Super Grosz spłata pożyczki może się odbywać z tego samego konta, lub w jakikolwiek wygodny dla ciebie sposób.

Aby ubiegać o chwilówkę, musisz być obywatelem Polski lub stałym rezydentem i mieć co najmniej 18 lat oraz posiadać ważne konto bankowe.

Pożyczkodawca Super Grosz – natychmiastowe pożyczki do 15 tysięcy złotych
WYMAGANIA KREDYTORA
 • Musisz mieć ukończone 18 lat
 • Obywatel Polski lub stały mieszkaniec
 • Mieć regularne dochody
 • Posiadaj aktywne konto bankowe
METODY UZYSKANIA
 • Konto bankowe
 • Karta kredytowa lub debetowa
Girl
Referencje
Julia Kwiatkowska
4.0
Julia Kwiatkowska
Pamiętam jak działały w latach dwutysięcznych, kiedy RRSO sięgało tysięców procent, a za opóźnienie obciążali w jakieś złoty góry. Jak ja się cieszę, że nowoczesne MFO utrzymują tak wysoki poziom okazywanych usług. Szczególnie byłam zdziwiona z polskich firm (długo mieszkałam w stanach, jest tam gorzej pod względem MFO): szybko, uczciwie,...
Jan Wozniak
5.0
Jan Wozniak
Byłem zadowolony z szybkości załatwiania formalności online i przyjemnego procentu spłaty kredytu. Menedżerowie zawsze pomogą Ci wybrać najlepszą pożyczkę i rozwiązać wszystkie problemy.
Urszula Węgrzyn
4.0
Urszula Węgrzyn
Nie czytajcie złych komentarzy, to są ludzie, którzy mieli nieprzyjemne doświadczenie w wyniku tego, że nie umieją korzystać z pożyczonych pieniędzy. Jeśli masz głowę na karku i pożyczasz z myślą o tym, że to nie są twoje pieniądze i jesteś zobowiązany je zwrócić - śmiało korzystaj, jest to bardzo przydatna...
Damian Kaniewski
5.0
Damian Kaniewski
Pożyczkę dostałem nawet bez względu na słabą historię kredytową, chyba większość współczesnych pożyczkodawców nawet nie sprawdzają ją i to fajnie. Skąd student będzie miał wysoką zdolność kredytową? To też plus MFO, ponieważ pozwalają na polepszenie historii. Zostałem się bardzo zadowolony ze współpracy i będę korzystać jeszcze!
Artur Piątkowski
5.0
Artur Piątkowski
Niektórzy się boją kredytów, ponieważ regulaminy zwykle mają jakieś dziwne terminy i określenia, rozdziały ułożone tak, że nie da się zrozumieć, jakie są rzeczywiste warunki współpracy. A tu wszystko przezroczyste i zrozumiałe. Jak nie - wsparcie klienta odpowiada bardzo szybko i kompetentnie, polecam wszystkim!
Zofia Tarnowski
5.0
Zofia Tarnowski
Szybka realizacja pożyczki. Bez dodatkowych zawieszeń. Z każdą kolejną pożyczką termin, kwota i prowizja maleją. Plus różne dodatki.
Aplikuj teraz

Złożenie wniosku NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.