Pożyczki Monedo Now

https://kredyt-chwilowka.pl/Monedo
Pożyczki Monedo Now
 • Łatwy w aplikacji
  4
 • Czas zatwierdzenia
  4
 • Brak ukrytego warunku
  3
 • Zasady odnawiania
  3
 • Jakość usług
  4
 • Obsługa klienta
  4
Informacje kontaktowe
Numer telefonu: 22 652 60 60
Harmonogram:
Pn - Pt: 08:00 - 20:00
Sb - Nd: nieczynne

Jeśli szukasz pożyczki online w Polsce, dobrze trafiłeś. Zebraliśmy informacje potrzebne do rozpoczęcia. Ich centra badawczo-rozwojowe znajdują się w Niemczech, Polsce, Tajlandii, Rumunii i Indiach i udzielają pożyczek klientom w tych krajach i poza nimi. Jeśli szukasz pożyczki online w Polsce, być może zastanawiasz się, jak działa Monedo.

Została założona w 2012 roku i początkowo skupiała się na mikrokredytach.

Szukasz pożyczki online w Polsce? Oto, co musisz wiedzieć

Rozważając pożyczkę online w Polsce, pierwszym krokiem jest sprawdzenie, czy firma, której szukasz, dobrze pasuje do biznesu, który chcesz rozpocząć. Polska to świetne miejsce do rozpoczęcia działalności gospodarczej, zwłaszcza ze względu na sprzyjający klimat inwestycyjny. Monedo Now zyskuje uznanie na rynku consumer finance i wypracowała unikalny model biznesowy. W Polsce jest to pierwsza usługa pożyczki online skoncentrowana na konsumentach niedostatecznie ubankowionych. Koncentrując się na rynkach wschodzących, Monedo Now przygotował się na szybki wzrost na tym nowym rynku. Jeśli się powiedzie, firma planuje ekspansję globalną.

Pożyczki Monedo Now
WYMAGANIA KREDYTORA
 • Musisz mieć ukończone 18 lat
 • Obywatel Polski lub stały mieszkaniec
 • Mieć regularne dochody
 • Posiadaj aktywne konto bankowe
METODY UZYSKANIA
 • Konto bankowe
 • Karta kredytowa lub debetowa
Girl
Referencje
Dominika Świerczek
4.0
Dominika Świerczek
Chciałam wziąć kredyt na zgaszenie poprzedniego długu. Odmawiali wszędzie, ponieważ banki się nie zgadzają na udzielenie kredytów osobom zaległym. Aż w końcu dostałam zgodę. Po wypłacie z pracy wszystko spłaciłam i ta pożyczka kosztowała mi same grosze, dzięki! Już chyba nie wrócę do usług banków.
Mariusz Rystwej
4.0
Mariusz Rystwej
Oprocentowanie jest poprostu super, oczywiście, nie takie jak w banku, ale to nie ma co porównywać z kredytem długoterminowym. Szybko dają zgodę na chwilówkę, w odróżnieniu od banków. Dział obsługi jest grzeczny i wykwalifikowany, będę korzystać w przyszłości i mogę śmiało polecać każdemu, kto pilnie potrzebuje kasy.
Andrzej Brożek
5.0
Andrzej Brożek
No i nie ma co się spodziewać na kredyt w banku, jeśli masz słabą zdolność kredytową, a tym bardziej jeśli jesteś ciężko chory. Zawsze się trochę bałem MFO, ale nie miałem innego wyjścia i złożyłem wniosek. Dostałem pieniądze na leczenie w pół godziny. Jestem bardzo zadowolony!
Marcin Zarzecki
4.0
Marcin Zarzecki
Mamy z przyjacielem piekarnie. Utarg się zmniejszył o 65% przez ten lockdown. Oczywiście, dostawałem pomoc państwową jako właściciel małego biznesu, ale te rekompensaty są śmieszne, nawet nie wystarcza na opłatę czynszu za lokal. W czasie kwarantanny z parędziesiąt razy korzystałem z chwilówek, zawsze szybko i opłacalnie, 10/10!
Jan Wozniak
5.0
Jan Wozniak
Byłem zadowolony z szybkości załatwiania formalności online i przyjemnego procentu spłaty kredytu. Menedżerowie zawsze pomogą Ci wybrać najlepszą pożyczkę i rozwiązać wszystkie problemy.
Nina Krawczyk
4.0
Nina Krawczyk
Wziąłem pilną pożyczkę, potrzebowałem pieniędzy na leczenie. Wydawane na minimalny procent. Bardzo pomocne, dzięki!
Aplikuj teraz

Złożenie wniosku NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.