Pożyczki Monedo Now

https://kredyt-chwilowka.pl/Monedo
Pożyczki Monedo Now
 • Łatwy w aplikacji
  4
 • Czas zatwierdzenia
  4
 • Brak ukrytego warunku
  3
 • Zasady odnawiania
  3
 • Jakość usług
  4
 • Obsługa klienta
  4
Informacje kontaktowe
Numer telefonu: 22 652 60 60
Harmonogram:
Pn - Pt: 08:00 - 20:00
Sb - Nd: nieczynne

Jeśli szukasz pożyczki online w Polsce, dobrze trafiłeś. Zebraliśmy informacje potrzebne do rozpoczęcia. Ich centra badawczo-rozwojowe znajdują się w Niemczech, Polsce, Tajlandii, Rumunii i Indiach i udzielają pożyczek klientom w tych krajach i poza nimi. Jeśli szukasz pożyczki online w Polsce, być może zastanawiasz się, jak działa Monedo.

Została założona w 2012 roku i początkowo skupiała się na mikrokredytach.

Szukasz pożyczki online w Polsce? Oto, co musisz wiedzieć

Rozważając pożyczkę online w Polsce, pierwszym krokiem jest sprawdzenie, czy firma, której szukasz, dobrze pasuje do biznesu, który chcesz rozpocząć. Polska to świetne miejsce do rozpoczęcia działalności gospodarczej, zwłaszcza ze względu na sprzyjający klimat inwestycyjny. Monedo Now zyskuje uznanie na rynku consumer finance i wypracowała unikalny model biznesowy. W Polsce jest to pierwsza usługa pożyczki online skoncentrowana na konsumentach niedostatecznie ubankowionych. Koncentrując się na rynkach wschodzących, Monedo Now przygotował się na szybki wzrost na tym nowym rynku. Jeśli się powiedzie, firma planuje ekspansję globalną.

Pożyczki Monedo Now
WYMAGANIA KREDYTORA
 • Musisz mieć ukończone 18 lat
 • Obywatel Polski lub stały mieszkaniec
 • Mieć regularne dochody
 • Posiadaj aktywne konto bankowe
METODY UZYSKANIA
 • Konto bankowe
 • Karta kredytowa lub debetowa
Girl
Referencje
Wiktor Gołąb
5.0
Wiktor Gołąb
Trochę zepsułem wcześniej historię kredytową (nie miałem możliwości zwrócić dług przez lockdown, restauracja w której pracowałem zamknęła się), sprawdziłem z dziesiątek MFO, w większości w ogóle nie sprawdzają BIK. Jeśli nie chcesz spędzić kilka godzin na odmowy w bankach - zachęcam do skorzystania, może to być bardzo przydatne.
Andrzej Brożek
5.0
Andrzej Brożek
No i nie ma co się spodziewać na kredyt w banku, jeśli masz słabą zdolność kredytową, a tym bardziej jeśli jesteś ciężko chory. Zawsze się trochę bałem MFO, ale nie miałem innego wyjścia i złożyłem wniosek. Dostałem pieniądze na leczenie w pół godziny. Jestem bardzo zadowolony!
Zofia Tarnowski
5.0
Zofia Tarnowski
Szybka realizacja pożyczki. Bez dodatkowych zawieszeń. Z każdą kolejną pożyczką termin, kwota i prowizja maleją. Plus różne dodatki.
Jan Wozniak
5.0
Jan Wozniak
Byłem zadowolony z szybkości załatwiania formalności online i przyjemnego procentu spłaty kredytu. Menedżerowie zawsze pomogą Ci wybrać najlepszą pożyczkę i rozwiązać wszystkie problemy.
Dawid Kubacka
4.0
Dawid Kubacka
Co się tłumaczyć: szybka i wykwalifikowana obsługa, dobre warunki i niskie procenty. Jestem od roku stałym klientem, pożyczałem już trzy razy i będę wracał w razie potrzeby (mam biznes, w którym określona kwota może być nagle potrzebna już wczoraj), bardzo zachęcam do skorzystania, jeśli pilnie potrzebujesz pieniędzy.
Natalia Studencka
4.0
Natalia Studencka
Jeśli pilnie potrzebujesz kasę - lepszego miejsca nie znajdziesz. Oczywiście, jak w przypadku każdej pożyczki lepiej nie zalegać, wtedy będzie dobrze. W każdym razie, zawsze możesz ubiegać się o prolongację, w walce o każdego klienta, starają się dopasować się do potrzeb każdego pożyczkobiorcy. Firma jest po prostu wyśmienita!
Aplikuj teraz

Złożenie wniosku NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.