Jak uzyskać pożyczkę Lenily

https://kredyt-chwilowka.pl/Lenily
Jak uzyskać pożyczkę Lenily
 • Łatwy w aplikacji
  5
 • Czas zatwierdzenia
  4
 • Brak ukrytego warunku
  4
 • Zasady odnawiania
  5
 • Jakość usług
  4
 • Obsługa klienta
  4
Informacje kontaktowe
Numer telefonu: 500729038
Harmonogram:
Serwis działa 24/7

Oprocentowanie kredytów w Polsce wynosi 11,7% w 2009 r., wynika z danych Banku Światowego. Stopa ta jest zróżnicowana wśród różnych kredytobiorców na podstawie ich zdolności kredytowej i celów finansowych. Oprocentowanie kredytów w Polsce jest obecnie wyższe niż średnia światowa. Jednak stawka ta może zostać obniżona, jeśli sytuacja gospodarcza kraju się poprawi. Oto kilka pomocnych wskazówek, jak podjąć decyzję dotyczącą oprocentowania kredytów Lenily w Polsce.

Obowiązkowa przedpłata wpływa na oprocentowanie kredytów

Oprocentowanie pożyczek Lenily w Polsce nie może przekroczyć 7% w skali roku po marcu 2021 r. Ma to zastosowanie niezależnie od jurysdykcji pożyczkodawcy i prawa właściwego. Zmiana została wprowadzona w celu ochrony konsumentów przed lichwą i drapieżnymi praktykami kredytowymi. Ma to konsekwencje dla rozliczeń między przedsiębiorstwami wielonarodowymi działającymi w Polsce. Obecnie maksymalne oprocentowanie wynosi 7,2%. Po osiągnięciu tej kwoty pożyczkodawca będzie zmuszony zaakceptować niższe stopy procentowe.

Obowiązkowa przedpłata jest elementem definiującym pożyczki Lenily w Polsce. Jest to ważny aspekt struktury kredytu, ponieważ wpływa na oprocentowanie kredytów Lenily w Polsce. Jeżeli oprocentowanie pożyczki jest poniżej progu rentowności, pożyczkodawca nie będzie w stanie pokryć kosztów finansowania zewnętrznego. Poza tym, jeśli oprocentowanie będzie zbyt niskie, pożyczkodawca może stanąć w obliczu poważnych sporów z organami podatkowymi.

Powtórz kredyt

Zaraz po pełnej spłacie poprzedniej pożyczki możesz uzyskać kolejną, korzystając z dowolnej z proponowanych metod. Informacje są aktualizowane w ciągu jednego dnia, ale zazwyczaj proces jest natychmiastowy. Stan pożyczki możesz sprawdzić na swoim koncie osobistym.

Częściowe i wczesne zwroty

W przypadku częściowej spłaty kwota do zwrotu jest przeliczana. W przypadku wcześniejszego zwrotu pieniędzy klient musi zapłacić odsetki naliczone za faktyczny okres korzystania z kredytu. Aktualną kwotę płatności możesz sprawdzić logując się do systemu Lenily.

Komu Lenily udziela kredytu?

Na pożyczkę od Lenily może liczyć każdy obywatel Polski, który ukończył 18 lat.

Pożyczkobiorca musi posiadać tylko:

 • Paszport;
 • Karta dowolnego polskiego banku z dodatnim saldem;
 • Numer telefonu komórkowego i e-mail do komunikacji.

Firma nie wymaga od pożyczkobiorców żadnych dodatkowych dokumentów. Nie ma potrzeby przedstawiania zaświadczenia o dochodach, szukania poręczyciela czy zastawu. Oficjalne zatrudnienie nie jest również warunkiem uzyskania szybkiej pożyczki online w Lenily. Możesz zaciągnąć chwilówkę na dowolne potrzeby (kredyt konsumencki).

Obywatel może otrzymać pożyczkę od Lenily:

 • Ze złą historią kredytową;
 • Bez oficjalnego zatrudnienia;
 • Bezrobotni;
 • Student;
 • Emeryt.
Jak uzyskać pożyczkę Lenily
WYMAGANIA KREDYTORA
 • Musisz mieć ukończone 18 lat
 • Obywatel Polski lub stały mieszkaniec
 • Mieć regularne dochody
 • Posiadaj aktywne konto bankowe
METODY UZYSKANIA
 • Konto bankowe
 • Karta kredytowa lub debetowa
Girl
Referencje
Agnieszka Nosowska
4.0
Agnieszka Nosowska
Ostatnio właściciel mieszkania, które wynajmuje stwierdził, że jeśli się znowu spóźnie z opłatą - mogę szukać nowe mieszkanie. A sam miesiąc temu, mimo umowy, podwyższył czynsz o 30%, wiedząc, że bardzo mi odpowiada lokalizacja i samo mieszkanie, więc się nie wyprowadzę. Na szczęście dostałam pieniądze w ten sam dzień i...
Artur Piątkowski
5.0
Artur Piątkowski
Niektórzy się boją kredytów, ponieważ regulaminy zwykle mają jakieś dziwne terminy i określenia, rozdziały ułożone tak, że nie da się zrozumieć, jakie są rzeczywiste warunki współpracy. A tu wszystko przezroczyste i zrozumiałe. Jak nie - wsparcie klienta odpowiada bardzo szybko i kompetentnie, polecam wszystkim!
Dominika Świerczek
4.0
Dominika Świerczek
Chciałam wziąć kredyt na zgaszenie poprzedniego długu. Odmawiali wszędzie, ponieważ banki się nie zgadzają na udzielenie kredytów osobom zaległym. Aż w końcu dostałam zgodę. Po wypłacie z pracy wszystko spłaciłam i ta pożyczka kosztowała mi same grosze, dzięki! Już chyba nie wrócę do usług banków.
Urszula Węgrzyn
4.0
Urszula Węgrzyn
Nie czytajcie złych komentarzy, to są ludzie, którzy mieli nieprzyjemne doświadczenie w wyniku tego, że nie umieją korzystać z pożyczonych pieniędzy. Jeśli masz głowę na karku i pożyczasz z myślą o tym, że to nie są twoje pieniądze i jesteś zobowiązany je zwrócić - śmiało korzystaj, jest to bardzo przydatna...
Marcin Kwaśniewski
5.0
Marcin Kwaśniewski
Naprawdę w szoku byłem z działu obsługi i wsparcia: oddzwonili za chwilę, pani szybko i zrozymiale wytłumaczyła warunki współpracy, dogadaliśmy o najwygodniejszą opcję, która by pasowała akurat w moim przypadku, serwis na bardzo wysokim poziomie, jestem mile zaskoczony! Jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego to się nie bój i śmiało wybierz pożyczkodawcę.
Andrzej Brożek
5.0
Andrzej Brożek
No i nie ma co się spodziewać na kredyt w banku, jeśli masz słabą zdolność kredytową, a tym bardziej jeśli jesteś ciężko chory. Zawsze się trochę bałem MFO, ale nie miałem innego wyjścia i złożyłem wniosek. Dostałem pieniądze na leczenie w pół godziny. Jestem bardzo zadowolony!
Aplikuj teraz

Złożenie wniosku NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.