AASA – Pożyczkodawca online w Polsce

https://kredyt-chwilowka.pl/AASA
AASA – Pożyczkodawca online w Polsce
 • Łatwy w aplikacji
  4
 • Czas zatwierdzenia
  4
 • Brak ukrytego warunku
  4
 • Zasady odnawiania
  3
 • Jakość usług
  4
 • Obsługa klienta
  4
Informacje kontaktowe
Numer telefonu: 801 40 40 40
Harmonogram:

9:00-17:00

Aasa Poland, dostawca pożyczek online w Polsce, jest jedną z najbardziej zaufanych instytucji finansowych udzielających pożyczek studenckich w kraju. Analitycy firmy dokładnie oceniają każdego klienta, aby określić jego zdolność kredytową, a pożyczkę można uzyskać na dogodnych warunkach. Analitycy biorą również pod uwagę inne czynniki, w tym dochody długoterminowe, umowy cywilnoprawne, emerytury, stypendia i inne źródła dochodów.

W Polsce Aasa jest jednym z trzech największych pożyczkodawców na rynku. Firma oferuje również pożyczki inwestycyjne. To doskonała okazja dla nowych inwestorów oraz osób poszukujących pożyczki osobistej na pokrycie wydatków w czasie recesji. Aasa jest wspierana przez Grupę Aasa i zachowa co najmniej 5% każdej pożyczki w swoim bilansie. Aasa Kredit jest średniej wielkości pożyczkodawcą konsumenckim i jest wyceniany podobnie jak bank czy chwilówka jednorazowa.

Aasa w Polsce jest popularnym dostawcą pożyczek online, który świadczy różnorodne usługi, od pożyczek po linie kredytowe pod zastaw domu. Usługi te mają na celu pomóc osobom w osiągnięciu ich celów edukacyjnych.

Pożyczki na raty w AASA

System AASA jest całkowicie online, dzięki czemu proces składania wniosków jest tak bezproblemowy, jak to tylko możliwe. Proces składania wniosku jest całkowicie bezpieczny, ponieważ pożyczkodawca wykorzystuje zaawansowane mechanizmy weryfikacji tożsamości i przeciwdziałania oszustwom, aby upewnić się, że jesteś legalnym klientem.

Aasa Group udziela pożyczek osobistych osobom fizycznym w Finlandii, Szwecji i Polsce. Firma ta plasuje się w pierwszej piątce firm pożyczkowych w Finlandii oraz w pierwszej trójce na polskim rynku. W Polsce Grupa Aasa oferuje również kredyty inwestycyjne. Jeśli jesteś zainteresowany złożeniem wniosku o pożyczkę w Aasa, koniecznie wypełnij poniższy formularz.

AASA – Pożyczkodawca online w Polsce
WYMAGANIA KREDYTORA
 • Musisz mieć ukończone 18 lat
 • Obywatel Polski lub stały mieszkaniec
 • Mieć regularne dochody
 • Posiadaj aktywne konto bankowe
METODY UZYSKANIA
 • Konto bankowe
 • Karta kredytowa lub debetowa
Girl
Referencje
Marcin Kwaśniewski
5.0
Marcin Kwaśniewski
Naprawdę w szoku byłem z działu obsługi i wsparcia: oddzwonili za chwilę, pani szybko i zrozymiale wytłumaczyła warunki współpracy, dogadaliśmy o najwygodniejszą opcję, która by pasowała akurat w moim przypadku, serwis na bardzo wysokim poziomie, jestem mile zaskoczony! Jeśli potrzebujesz wsparcia finansowego to się nie bój i śmiało wybierz pożyczkodawcę.
Urszula Węgrzyn
4.0
Urszula Węgrzyn
Nie czytajcie złych komentarzy, to są ludzie, którzy mieli nieprzyjemne doświadczenie w wyniku tego, że nie umieją korzystać z pożyczonych pieniędzy. Jeśli masz głowę na karku i pożyczasz z myślą o tym, że to nie są twoje pieniądze i jesteś zobowiązany je zwrócić - śmiało korzystaj, jest to bardzo przydatna...
Artur Piątkowski
5.0
Artur Piątkowski
Niektórzy się boją kredytów, ponieważ regulaminy zwykle mają jakieś dziwne terminy i określenia, rozdziały ułożone tak, że nie da się zrozumieć, jakie są rzeczywiste warunki współpracy. A tu wszystko przezroczyste i zrozumiałe. Jak nie - wsparcie klienta odpowiada bardzo szybko i kompetentnie, polecam wszystkim!
Natalia Studencka
4.0
Natalia Studencka
Jeśli pilnie potrzebujesz kasę - lepszego miejsca nie znajdziesz. Oczywiście, jak w przypadku każdej pożyczki lepiej nie zalegać, wtedy będzie dobrze. W każdym razie, zawsze możesz ubiegać się o prolongację, w walce o każdego klienta, starają się dopasować się do potrzeb każdego pożyczkobiorcy. Firma jest po prostu wyśmienita!
Patryk Krajewski
5.0
Patryk Krajewski
Szybkie składanie i weryfikacja dokumentów, dogodne warunki spłaty bez ukrytych odsetek. Uprzejmi menedżerowie pomogli mi wybrać najlepszą pożyczkę online na moje warunki.
Zofia Tarnowski
5.0
Zofia Tarnowski
Szybka realizacja pożyczki. Bez dodatkowych zawieszeń. Z każdą kolejną pożyczką termin, kwota i prowizja maleją. Plus różne dodatki.
Aplikuj teraz

Złożenie wniosku NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.