https://kredyt-chwilowka.pl/Dodatkowy dochód w Internecie: 8 prostych pomysłów

Dodatkowy dochód w Internecie: 8 prostych pomysłów

Dodatkowy dochód w Internecie: 8 prostych pomysłów

W okresie, gdy z różnych powodów pozostali bez pracy, nowy główny lub dodatkowy dochód będzie prawdziwym zbawieniem. A co z ludźmi, którzy chcą pracować w domu lub z tymi, którzy nie mogą usiedzieć w miejscu? Osobista wiedza i umiejętności mogą i powinny być potrzebuje 500 zł na już.

Prowadzenie stron w mediach społecznościowych

Dla wielu codzienne wizyty w mediach społecznościowych są na porządku dziennym. I możesz na tym zarabiać, jeśli prowadzisz strony dla firm, sklepy internetowe, media i tym podobne.

Praca jest odpowiednia dla tych, którzy wiedzą, jak napisać posta lub zrobić zdjęcia, zdobyć wiele polubień i udostępnień. Niewątpliwym atutem będzie możliwość przyciągnięcia nowych subskrybentów oraz znajomość innych trików zwiększających skuteczność postów.

Utrzymanie strony internetowej

Jeśli słowa domena, serwer, hosting, WordPress są znane w profesjonalnym słowniku, możesz dobrze zarobić na utrzymaniu witryny. Szczególnie teraz, w okresie intensywnego rozwoju portali internetowych.

Copywriting

Taka praca jest odpowiednia dla tych, którzy umieją pisać, szukać potrzebnych informacji w Internecie, mają pojęcie o frazach kluczowych i SEO.

Copywriterzy piszą dla stron internetowych i blogów. A ponieważ teraz wysokiej jakości teksty kosztują więcej niż kosztowna reklama, jest wystarczająco dużo wolnych miejsc dla copywriterów.

Własny blog

Może mieć różne formy: strona w sieci społecznościowej, witryna internetowa i tym podobne. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiednią niszę, o której będziesz pisać, opowiadać, fotografować, publikować na swoim blogu.

Trzeba nad tym regularnie i intensywnie pracować, a także monitorować ruch. Ciężka praca i odpowiedni temat bloga na pewno przyniesie efekty i zysk.

Jeśli chodzi o te ostatnie, popularny blog w mediach społecznościowych ma zamówienia na reklamę. Natomiast witryny o dużym ruchu można zarabiać za pomocą usług reklamowych. Na przykład Google AdSense (płaci za kliknięcia) lub reklamy stowarzyszone (płaci za zakup po kliknięciu poza Twoją witrynę).

Youtube

Jeśli masz środki i umiejętności, aby kręcić wysokiej jakości filmy, możesz na tym zarobić dobre pieniądze. Stwórz własny kanał YouTube i przesyłaj tam filmy. YouTube umieści na nim swoje reklamy i w zależności od obejrzenia podzieli się zyskami.

Na przykład kanały z milionem subskrybentów zarabiają 100 000 – 300 000 USD miesięcznie.

Tłumaczenie

Znajomość języka obcego to dobra okazja do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Możesz też wyszukiwać zlecenia tłumaczenia lub oferować swoje usługi na platformie Translatorsbase.com lub innych podobnych usługach.

Nauka online

Jeśli ktoś jest dobry w jakiejś wiedzy, ma umiejętności pedagogiczne, to może uczyć innych przez Skype, komunikator i inne kanały online.

Ponadto możesz tworzyć kursy na platformach SkillsShare i Udemy oraz otrzymywać wynagrodzenie za ich subskrypcję. Najważniejsze jest to, że lekcje są interesujące i produktywne.

Sprzedaż

E-commerce staje się coraz bardziej popularny, więc możesz spróbować swoich sił jako sprzedawca kosmetyków, odzieży (kupowanej na wyprzedaży lub używanej).

Na Ukrainie coraz większą popularnością cieszą się nabywcy, dzięki którym można kupić rzeczy z zagranicy. W końcu ceny tych samych towarów w różnych krajach mogą się znacznie różnić.

Kupujący śledzą promocje, sprzedaż zagranicznych sklepów, informują o nich swoich subskrybentów, zamawiają dla nich rzeczy i monitorują ich dostawę.

Jednocześnie zarabiają na kwocie, którą klient musi zapłacić za wagę zamówienia. Ponadto mogą zdobywać punkty w sklepach. Są one przeliczane na pieniądze, które są odbierane z zamówienia.

Niektórzy kupujący nie biorą pieniędzy za wagę, jeśli zamówienie jest składane w sklepie w Polsce, ale zarabiają na zwrocie towaru Tax Free.

Last Updated 29.08.2023
Aplikuj teraz

Złożenie wniosku NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.