Banku Millennium informacje

https://kredyt-chwilowka.pl/Banku Millennium
Banku Millennium informacje
 • Łatwy w aplikacji
  4
 • Czas zatwierdzenia
  4
 • Brak ukrytego warunku
  4
 • Zasady odnawiania
  5
 • Jakość usług
  3
 • Obsługa klienta
  4
Informacje kontaktowe
Numer telefonu: (+48) 22 598 40 45
Harmonogram:
8:00 - 20:00

Bank Millennium jest jednym z największych banków w Polsce i ma coraz większą obecność na rynku detalicznym i korporacyjnym. Świadczy usługi poprzez sieć oddziałów, bankowość internetową, telefoniczną i mobilną.

Firma skonsolidowała swoje operacje contact center za pomocą rozwiązania Genesys Engage. Rezultatem jest bardziej usprawniona operacja z obniżonymi kosztami i lepszą obsługą klienta.

Bank Millennium jest polskim bankiem komercyjnym oferującym konta osobiste, karty debetowe i kredytowe, limity w rachunku bieżącym, kredyty gotówkowe i hipoteczne, rachunki oszczędnościowe, lokaty terminowe, fundusze inwestycyjne oraz produkty ubezpieczeniowe. Firma silnie koncentruje się na technologiach cyfrowych i jest dobrze przygotowana do wykorzystania przyszłego postępu technologicznego.

Najlepsze konto oszczędnościowe to prawdopodobnie konto z konkurencyjnym oprocentowaniem i łatwym w użyciu interfejsem. Może mieć również kilka innych korzyści, takich jak aplikacja mobilna i bankowość internetowa.

Możesz również otrzymać premię poza standardowymi stopami procentowymi.Kilka banków oferuje darmowe zachęty do zarabiania pieniędzy, takie jak premie cashback, punkty nagrody lub comiesięczne doładowania.

Na przykład Bank Millennium oferuje oprocentowany program mikropożyczek dla małych firm. Jest to innowacyjny sposób, w jaki firmy mogą otrzymać potrzebny im kapitał w krótkim czasie.

Alternatywnie możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, korzystając z usługi wymiany walut zamiast wypłacać gotówkę w lokalnym bankomacie. Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić na kosztach transakcji wymiany, ale także zapewni, że Twoje pieniądze zostaną przelane po prawidłowym kursie.

Możesz nawet znaleźć wielowalutowy bankomat, który może na bieżąco wymieniać wiele walut, w tym polską! Ale pamiętaj, aby przeczytać drobnym drukiem. Typowy przelew walutowy za granicę w Banku Millennium może zostać wyceniony po uwzględnieniu marży kursowej w wysokości około 5,0%, podczas gdy wyspecjalizowany dostawca, taki jak TorFX, obciąży Cię tylko 0,07%.

Bank Millennium pożyczki

Bank Millennium oferuje szeroką gamę kredytów, w tym kredyty na zakup domu, finansowanie dużych zakupów firmowych oraz kredyty dla przedsiębiorców, którzy chcą otworzyć sklep w Polsce.Kredyty udzielane są poprzez sieć oddziałów, bankowość internetową, telefoniczną i mobilną klientom indywidualnym (w segmencie Bankowości Detalicznej, Prestiżowej i Private Banking) oraz firmom, zarówno małym, jak i dużym.

Najbardziej godnym uwagi kredytem jest złotowy kredyt hipoteczny, który umożliwia praktycznie wszystkim kwalifikującym się kredytobiorcom odroczenie ośmiu miesięcznych płatności w okresie 2H22-2023 w zamian za brak odsetek i zabezpieczeń. Bank szacuje, że to jednorazowe zdarzenie pozwoliło klientom zaoszczędzić łącznie 1,2 mld zł na spłacie odsetek przez cały okres kredytowania, a także poprawiło wyniki finansowe poprzez obniżenie kosztów kredytu.

Kredyt hipoteczny w złotówkach to dla banku duża wygrana, ale ma też sporo do nadrobienia w stosunku do konkurentów, zwłaszcza pod względem efektywności kapitałowej, rentowności i jakości aktywów. Świadczą o tym najnowsze ratingi Fitch Ratings, które obniżyły długoterminowy rating kredytowy emitenta Banku Millennium do „BBB+” oraz rating viability do „BBB-”, utrzymując jednocześnie pozytywną perspektywę.

Inne ważne wydarzenia obejmują uruchomienie dużej pożyczki EBI, aby pomóc małym i średnim przedsiębiorstwom (MŚP) uzyskać dostęp do finansowania, którym będzie zarządzać spółka zależna banku, Millennium Leasing. Kolejną wielką peruką jest przejęcie przez bank Euro Banku, doświadczonego dostawcy kredytów gotówkowych w Polsce. Przejęcie pomoże bankowi zwiększyć bazę klientów o solidne 1,4 miliona i poprawić jego konkurencyjność w bardzo rozdrobnionym polskim sektorze bankowości detalicznej.

Inwestycje

Bank Millennium inwestuje w różnorodne produkty i instrumenty finansowe. Obejmuje to dłużne papiery wartościowe, środki pieniężne i instrumenty pochodne. Grupa świadczy również szereg usług dla swoich klientów, takich jak pożyczki i depozyty.

Oprócz tradycyjnych usług bankowych, firma oferuje szereg spersonalizowanych rozwiązań finansowych, które mogą przyczynić się do poprawy satysfakcji klientów. Firma korzysta z najnowocześniejszych technologii i czerpie z najlepszych tradycji bankowości.

Oferuje szeroki zakres usług zarówno klientom indywidualnym rynku masowego i zamożnym, jak i indywidualnym przedsiębiorcom oraz małym firmom. Świadczy również usługi dla podmiotów korporacyjnych i sektora publicznego, w tym zarządzanie inwestycjami i działalność skarbową.

Bank dba o zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta i dąży do tego, aby stać się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce. Jej priorytetem jest ułatwianie życia klientom poprzez oferowanie im szerokiego wachlarza innowacyjnych i intuicyjnych usług finansowych i pozafinansowych.

Kluczowym elementem strategii banku jest ESG – środowiskowy, społeczny i ładu korporacyjnego. Bank jest aktywnym uczestnikiem polskiej i międzynarodowej debaty na tematy środowiskowe i społeczne.

Jako nowoczesny bank, firma wprowadza zmiany w swoim modelu biznesowym, aby lepiej służyć klientom i zwiększać ich doświadczenie z bankiem. Obejmuje to zobowiązanie do zapewniania najwyższej jakości obsługi klienta, satysfakcji zawodowej oraz zgodności ze standardami etycznymi i biznesowymi.

O ile portfel kredytowy banku był stosunkowo stabilny w 1H22, bank nadal stoi przed poważnymi wyzwaniami ze względu na dużą ekspozycję na złotowe kredyty hipoteczne objęte wakacjami złotowymi. W związku z tym bank spodziewa się utraty około 300 pb w Core Tier 1 w 3Q22.

Kolejnym wyzwaniem dla banku jest możliwe pogorszenie jakości portfela kredytów hipotecznych w wyniku ewentualnej podwyżki stóp procentowych przez bank centralny. Spowodowałoby to erozję zysku operacyjnego i wskaźników kapitałowych.

EBOR wspiera optymalizację struktury kapitałowej Banku Millennium poprzez inwestycję w obligację podporządkowaną, która będzie notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Ta obligacja umożliwi bankowi spełnienie zwiększonych wymogów regulacyjnych, aby mieć większą wagę obligacji kwalifikowanych do kapitału Tier 2 i bazy finansowania kwalifikującej się do MREL.

Banku Millennium informacje
WYMAGANIA KREDYTORA
 • Musisz mieć ukończone 18 lat
 • Obywatel Polski lub stały mieszkaniec
 • Mieć regularne dochody
 • Posiadaj aktywne konto bankowe
METODY UZYSKANIA
 • Konto bankowe
 • Karta kredytowa lub debetowa
Girl
Referencje
Referencje
Damian Kaniewski
5.0
Damian Kaniewski
Pożyczkę dostałem nawet bez względu na słabą historię kredytową, chyba większość współczesnych pożyczkodawców nawet nie sprawdzają ją i to fajnie. Skąd student będzie miał wysoką zdolność kredytową? To też plus MFO, ponieważ pozwalają na polepszenie historii. Zostałem się bardzo zadowolony ze współpracy i będę korzystać jeszcze!
Artur Piątkowski
5.0
Artur Piątkowski
Niektórzy się boją kredytów, ponieważ regulaminy zwykle mają jakieś dziwne terminy i określenia, rozdziały ułożone tak, że nie da się zrozumieć, jakie są rzeczywiste warunki współpracy. A tu wszystko przezroczyste i zrozumiałe. Jak nie - wsparcie klienta odpowiada bardzo szybko i kompetentnie, polecam wszystkim!
Wiktor Gołąb
5.0
Wiktor Gołąb
Trochę zepsułem wcześniej historię kredytową (nie miałem możliwości zwrócić dług przez lockdown, restauracja w której pracowałem zamknęła się), sprawdziłem z dziesiątek MFO, w większości w ogóle nie sprawdzają BIK. Jeśli nie chcesz spędzić kilka godzin na odmowy w bankach - zachęcam do skorzystania, może to być bardzo przydatne.
Izabela Borkowska
4.0
Izabela Borkowska
Strona zawiera kompletne informacje w przystępnym języku. A co najważniejsze skuteczność, wszystko jasne, pieniądze przychodzą bardzo szybko! Dziękuję Ci bardzo! Chciałbym ponownie się z Tobą skontaktować!
Marcin Rutkowski
4.0
Marcin Rutkowski
Pilnie potrzebowałem pieniędzy, nie mogłem ich wziąć z banku, postanowiłem złożyć wniosek tutaj, wziąłem wymaganą kwotę i wszystko się udało, myślę, że w razie pilnej potrzeby ponownie się zgłoszę. Dziękuję Ci.
Olga Sadowska
4.0
Olga Sadowska
Szybka akceptacja pożyczki i przelew pieniędzy na konto pozwoliły mi terminowo opłacić rachunki medyczne i otrzymać wykwalifikowaną pomoc.
Aplikuj teraz

Złożenie wniosku NIE wpływa na Twoją zdolność kredytową!

Brak sprawdzania zdolności kredytowej.